Kłopoty z erekcją? Poznaj naturalne rozwiązanie problemu

  Problemem współczesnych mężczyzn jest nie tylko pogarszająca się jakość nasienia, ale również pojawiające się (zwłaszcza po trzydziestym roku życia) kłopoty z erekcją. Sięganie po gotowe specyfiki mające gwarantować rozwiązanie problemu nie jest remedium najlepszym, z pewnością nie jest również remedium jedynym.

  Niehigieniczny tryb życia to jeden z najczęstszych powodów pojawiających się kłopotów z osiągnięciem lub utrzymaniem wzwodu. Gdy zmagający się z niesatysfakcjonującym pożyciem mężczyzna ma więcej niż trzydzieści lat, powinien wprowadzić do swojego menu pewne zmiany. Zwłaszcza, gdy chce zostać ojcem.

  Jak przekonują naukowcy z Harvard University oraz University of East z Anglii bardzo wysoką skuteczność w niwelowaniu problemów z erekcją wykazują owoce, w których składzie obecne są antocyjany i flawony oraz flawonidy. Im ich natężenie jest większe, tym lepiej. Jakie owoce powinien jeść przyszły tata, aby nie mieć kłopotów z erekcją?

  Przede wszystkim:

  • czarne jagody
  • porzeczki
  • truskawki
  • maliny
  • jeżyny
  • aronię
  • ciemne odmiany winogron.

  Informacji o tym, że dla panów starających się o powiększenie rodziny priorytetem powinna być dieta – nigdy dość. Zwłaszcza, gdy potwierdzają to badacze z jednych z najlepszych uniwersytetów. Z przeprowadzonych przez nich bardzo dokładnych testów wynika, że dieta wzbogacona flawonoidami i antocyjanami działa na organizm równie korzystnie jak na przykład pięć godzin intensywnych spacerów w tygodniu! Co to oznacza? Zmniejszenie ryzyka wystąpienia kłopotów z erekcją nawet o czternaście procent. W połączeniu z konsekwentnym i regularnym ćwiczeniem (niekoniecznie musi być to ciężki trening, najważniejsza jest regularność) można liczyć na to, że problem z utrzymaniem wzwodu zmniejszy się aż o dwadzieścia jeden procent. Oczywiście nie bez znaczenia jest wiek mężczyzny. Im jest on młodszy, tym lepszych efektów może oczekiwać.

  Jedna z biorących w testach badaczek profesor Aedon Cassidy podkreśla, że najistotniejsze dla przyszłych ojców powinno być to, że efektów można spodziewać się już po kilku tygodniach regularnego jedzenia owoców – tyle, że najlepiej codziennie.

   

   

  Kategoria: Medyczne nowinki, Płodność, Zdrowie partnera

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *